Hobilerim

Toplu Dekupaj Resimleri

Mutfak temalı dekupaj resimleri

Sırada mutfak temalı dekupaj desenleri var. Daha büyük boyutta görüntülemek ve kaydetmek için resimlerin üzerini tıkladıktan sonra açılan büyük boyutlu hallerini kaydetmeyi unutmayın.. Birbirinden güzel objeleri süslemesi dileğiyle güle güle kullanın.

Çoğu yüksek çözünürlükte, A3 veya A4 boyutundaki kağıda baskı alarak dekupaj resmi olarak kullanabilirsiniz.

çaydanlık temalı dekupaj desenleri
Yeni değişik dekupaj resimleri

Yukarıdaki toplu resimleri bu şekilde A3 boyutundaki kağıda çıktı alıp her birini ayrı ayrı dekupaj hamuruyla kabartma deseni olarak kullanabilirsiniz. Ahşap boyama tepsi, ekmeklik, baharatlık takımı veya mutfakta kullanacağınız herhangi bir obje süslemesinde kullanabilirsiniz. Oldukça estetik duruyorlar.

baharatlık ve mutfak temalı dekupaj desenleri
dondurma resmi
Dekupaj hamuruyla kabartma için resimler
dekupaj desenleri

Buradaki içeriğimde farklı mutfak temalı dekupaj resimlerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

17 Yorum

  • kızlar burdaki resimleri çıktı olarak mı alıyosunz yapştryosunuz beni biraz bilgilendirirmisinz :-/

  • Gercekten guzeller ben yeni tanistim dekopaj islemi ile insaallah basaririm bilgiler resimler icin tesekkurler

  • Hilal hanım, resimleri bilgisayardan bir cd ye veya flash belleğe kaydedip iyi bir ozalitçide çıktı alıp kullanabilirsiniz. Ev tipi yazıcılar veya kırtasiye tarzı yerlerdeki yazıcılar bu iş için uygun olmuyor.
    Matbaa ofset baskı falan mı yapacak mış? 🙂 Yok yok fiyatlar öyle değil, mesela ben a4 kağıdına 50 kuruşa, A3 kağıdına ise 1 liraya bastırıyorum.

  • ahşap boyamaya gidiyorum..vede çok heyecanlıyım tahmin edersiniz..hocamız hamur kabartma teknigini bilmiyor dolayısıyla bende nette gördüm ve çok merak ediyorum..bauhaus ta olbilir dediler ne yazıkki bulamadım..ama ne şartta olursa olsun yapmaya kararlıyım..bi ricamda dekopaj resimlerini renkli yazıcıdan çıkarttım nererde fotokopi çektirmeliyim..çokmu şey istiyorum ne??

  • bugün bi matbaa ile görüştüm ..a4 şeklinde basarsa adet fiatı 3 tl bana biraz fazla geldi …sizce nasıl düşünsenize 10 adet resim 30 tl bu nasıl bi hobi olacak=))

  • sevgili Nalan, siteni ilk kez ziyaret ettiğime inanamıyorum, ne kadar güzeller!… resimler de bir harika, teşekkürler, ellerin dert görmesin:)

  • Baştan 1., sondaki melekler ve toplu haldeki tüm resimleri rahatlıkla a3 boyutu kağıda bastırabilirsin, çözünürlükleri yüksek olduğu için herhangi bir dağılma olmaz, diğer resimler içinse a4 kağıdı uygun.