Toplu Dekupaj Resimleri

Mutfak temalı dekupaj resimleri

Sırada mutfak temalı dekupaj resimleri var. Daha büyük boyutta görüntülemek ve kaydetmek için resimlerin üzerini tıklayın. Birbirinden güzel objeleri süslemesi dileğiyle güle güle kullanın.

dekupaj resmidekupaj desenlerikavanoz çizimleridondurma resmidecoupage imagesÇiçekli desenli dekupaj resmi
dekupaj desenleri

Buradaki içeriğimde farklı mutfak temalı dekupaj resimlerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

17 Yorum

  • kızlar burdaki resimleri çıktı olarak mı alıyosunz yapştryosunuz beni biraz bilgilendirirmisinz :-/

  • Gercekten guzeller ben yeni tanistim dekopaj islemi ile insaallah basaririm bilgiler resimler icin tesekkurler

  • Hilal hanım, resimleri bilgisayardan bir cd ye veya flash belleğe kaydedip iyi bir ozalitçide çıktı alıp kullanabilirsiniz. Ev tipi yazıcılar veya kırtasiye tarzı yerlerdeki yazıcılar bu iş için uygun olmuyor.
    Matbaa ofset baskı falan mı yapacak mış? 🙂 Yok yok fiyatlar öyle değil, mesela ben a4 kağıdına 50 kuruşa, A3 kağıdına ise 1 liraya bastırıyorum.

  • ahşap boyamaya gidiyorum..vede çok heyecanlıyım tahmin edersiniz..hocamız hamur kabartma teknigini bilmiyor dolayısıyla bende nette gördüm ve çok merak ediyorum..bauhaus ta olbilir dediler ne yazıkki bulamadım..ama ne şartta olursa olsun yapmaya kararlıyım..bi ricamda dekopaj resimlerini renkli yazıcıdan çıkarttım nererde fotokopi çektirmeliyim..çokmu şey istiyorum ne??

  • bugün bi matbaa ile görüştüm ..a4 şeklinde basarsa adet fiatı 3 tl bana biraz fazla geldi …sizce nasıl düşünsenize 10 adet resim 30 tl bu nasıl bi hobi olacak=))

  • sevgili Nalan, siteni ilk kez ziyaret ettiğime inanamıyorum, ne kadar güzeller!… resimler de bir harika, teşekkürler, ellerin dert görmesin:)

  • Baştan 1., sondaki melekler ve toplu haldeki tüm resimleri rahatlıkla a3 boyutu kağıda bastırabilirsin, çözünürlükleri yüksek olduğu için herhangi bir dağılma olmaz, diğer resimler içinse a4 kağıdı uygun.