Doğum Günü Partisi

Temalı Parti Süsleri

2 yaş doğum günü el pankartları

Kayra için ilk çalışmam diş buğdayı partisi içindi. Daha sonra 1 yaş doğum günü partisi hazırlıklarını yapmıştım. Sırada 2 yaş doğum günü var. Hatta laf aramızda geçti bile. : ) Temalı parti süsleri ve hediyelikler hazırladım.

Söz konusu parti hazırlığı olduğu zaman ilk iş, tema – konsept ve renkleri belirlemek oluyor. Çocukların en çok sevdikleri çizgi film karakterleri parti temalarımızın vazgeçilmezleri olsa da zaman zaman klasik temalar yerine kendi temasını kendisi bulanlar da yok değil. Tıpkı Kayra’nın daha doğrusu dünya tatlısı annesi sevgili Buket’in seçimleri gibi.

Buket, Kayra nelerden hoşlanıyorsa temada onların kullanılmasından yana. En son doğum günü partisindeki temamız; köpek, penguen ve kargaydı. Neden mi? E Kayra onları seviyordu da ondan. Bu kez Kayra’nın sevdikleri çeşitlenmiş, bu sıralar en çok sevdikleri su, hortum, kayık ve fener olmuş. Kayra sever de ben onu temalaştırmam mı? Üstelik tamamen kişiye özel olan bu parti konseptini zevkle, keyifle çalıştım. Temalı parti süsleri için neler hazırladığıma hep birlikte göz atalım.

En üstteki fotoğrafta üzeri Kayra 2 yaşında yazılı çubuklu konuşma kartları (el pankartları) var.

Püsküllü kişiye özel kitap ayraçları - çocuk doğum günü konsepti

2 yaş doğum günü partisine davetli konuklara hediye edilmek için hazırlanan üzeri laminasyon kaplamalı püsküllü kitap ayraçları.

Kişiye özel isimli parti pipetleri ve temalı parti süsleri

Tema renklerinde kişiye özel isimli pipetler

doğum günü konsepti isimli banner, doğum günü süslemeleri

Doğum günü süslemeleri için isimli banner

Doğum günü parti şapkaları - erkek çocuk doğum günü

Kişiye özel tasarımlı parti şapkaları

erkek doğum günü konsepti şeker büfesi standı

Sizlerden gelen fotoğraflar benim için en en kıymetli fotoğraflar. Hazırladığım ürünler Kayra’nın annesinin maharetli elleriyle bakın nasıl da güzel sunulmuş. Fotoğraf için çok teşekkür ederim Buket’cim. Nice mutlu yaşlara Kayra, iyi ki doğdun: )

Kişiye özel doğum günü süsleri için İş makineleri temalı doğum günü organizasyonu başlıklı içeriğimi de inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz