Söz, Nişan veya Kına için Sepet

söz, nişan veya kına için sepet

Sırada söz, nişan veya kına için sepet modeli var. Süslenmiş sepetler, gelin ve damadın birbirlerine aldıkları hediyelerin sunumunda kullanıldıkları gibi, törene katılan davetlilere dağıtılacak hediyeliklerin sunumunda da kullanılıyor.

Geleneksel adetleri uygulayarak evlenmeyi tercih eden çiftler için yapılacak hazırlıklar yöreden yöreye göre değişiklik gösteriyor ama bol yapılacak iş ve bol koşuşturma asla değişmeyen unsurlardan. Sadece nikah ve ardından balayı fikri size cazip gelmiyorsa düşünmeniz gereken detaylardan biri olan sunum için bir sepet fikrine göz atalım mı?

nişan, kına, söz, düğün için sepet süsleme

Söz, nişan veya kına için hazırlanacak olan sepetler, evlenecek çiftin zevkini de yansıtacağı için kişiye özel tasarımlar tercih ediliyor. Sepeti, nişan töreni hediyeliklerinin sunumu için şık ve sade bir tasarım isteyen Alara Hanım için hazırladım.

Kırık beyaz renkte kumaşla kaplayıp süsleme için Fransız danteli, taşlı broş, saten kurdele ve otriş kullandım. Yeni çifte bir ömür boyu sürecek mutluluklar diliyorum.

Yeğenimin söz töreni için aynı modelde sepeti pudra rengi kumaş ve Fransız danteliyle hazırladım. Pudra renkli halini görmek için buradan içeriğe ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

14 Yorum