Prenses Sofia Temalı Doğum Günü Hazırlığı

hediyelik lavanta şişeleri

Kız çocuk partileri için sıklıkla tercih edilen Prenses Sofia temalı doğum günü hazırlığı için çalıştım. Mor, eflatun ve pembe renklerinin hakim olduğu temada hazırladığım parti süs ve hediyeliklerine geçmeden önce Mina için neden bu konsepti seçtiğimizi anlatayım.

Çocuklarımızı severken isimlerinin dışında bebeğim, meleğim, kuzum, prensesim gibi hitap kelimeleri de kullanırız değil mi? Herkesin kendine özel hitap kelimeleri vardır. Mesela siz çocuklarınız için hangi hitap kelimelerini kullanıyorsunuz? Mina’nın ailesi prensesim kelimesini kullanıyormuş. Buradan yola çıkarak ailesinin güzel prensesi Mina’nın ilk doğum günü parti organizasyonu hazırlıklarında Prenses Sofia temasını kullandık. Mina için neler hazırlandı?

Prenses Sofia temalı hazırlıklar

 • Etiketli hediyelik şişeler
 • Servis altlıkları
 • Su şişesi etiketleri
 • Patlamış mısır kutuları
 • Cupcake çubukları

Kız bebek 1 yas dogum gunu servis altiligi

Masa süslemesi için prenses temalı servis altlıkları

parti etiketleri su sisesi

Su şişeleri süslemesi için sticker etiketler. Kolaylıkla yapışkanından ayırıp şişenin üzerine yapıştırılabiliyor.

Prenses Sofia konseptli 1 yaş partisi için parti süsleri

Mina 1 yaşında yazılı patlamış mısır kutuları

prenses sofia temalı doğum günü mor eflatun renkli hediye şişeleri
Hediyelik şişelerin yarısı eflatun yıkama jelli yarısı lavantalı. Mina’nın Prenses Sofia konseptli doğum günü partisine davetli konuklar için hazırlandı. Lavanta ve mor renk birbirine çok yakışıyor değil mi? Nice mutlu yaşlara güzel prenses, doğum günün kutlu olsun. Tıpkı fotoğrafındaki gibi hep gül hep mutlu ol inşallah.

Kız çocuğu doğum günü partileri için vintage tarzda pembe gold temalı parti hazırlığı da ilginizi çekecektir.

Yorum Yaz

4 Yorum

 • Teşekkür ederim. Grafik tasarımları İllustrator, corel draw ve photoshop programlarında hazırlıyorum. Keşke yazarak anlatabileceğim bir konu olsa ve yardım edebilsem ama grafik tasarım bilgisine ihtiyaç var.

 • Konseptiniz harika,etiketlere yazı ve resimleri nasıl yaptınız bende kızıma Mayıs da Elsanın konseptini kullanacağım ama elimde hiçbir döküman yok bu ürünleri ben nasıl yapabilirim

 • Hem de nasıl zevkli, hep diyorum ya terapim bu benim diye aynen öyle. Hele ki güzel bakan, güzel gören ve ruhu güzel kişilerden gelen güzel yorumlar daha da keyif katıyor tıpkı sizinki gibi:) Çok teşekkür ederim, kocaman öpüyorum

 • Ne güzel bir tema olmuş, mora bayılırım, çok da güzel kullanmışsınız yine Nalan Hanım 🙂
  çok zevkli di mi çocuklar için bir şeyler tasarlamak, çocukların güzel enerjisi her şeyi güzel yapan belki de 🙂
  Sağlıklı, mutlu, upuzun bir ömrü olsun Mina kuzusunun 🙂
  Ellerinize sağlık 😉