Pembe ve Gold Renklerde Parti Hazırlığı

Pembe gold hediyelik şişeler

Rengarenk ve cıvıl cıvıl bebek – çocuk parti konseptlerine alternatif olacak bir arayışta iseniz ve bir kız çocuğunuz varsa pembe gold parti konsepti tam da size göre olabilir. Canlı renklerin ve çocuksu çizimlerin aksine daha soft renkler ve daha klasik çizimlerle hazırladığım vintage tarzı parti ürünlerini inceleyelim.

konsept parti hazırlıkları

Pembe Gold Diş Buğdayı Konsepti Ürünleri

 • Etiketli ve pipetli limonata şişeleri
 • Etiketli köpük üfleme aparatları
 • Hediyelik kolonya şişeleri
 • Etiketli hediye çantaları
 • Poster
 • Peçete sargıları
 • Su şişesi için sticker etiketler
 • Cupcake çubukları
 • Kürdan süsler
 • Çubuklu konuşma kartları

etiketli pipetli limonata siseleri

Süslü Limonata Şişeleri

Fiyonk kurdele ve etiketlerle süslenmiş meşrubat şişeleri pembe çiçekli ve isim etiketli beyaz pipetlerle tamamlandı. İsmi limonata veya ayran şişesi olarak geçse de içine doldurulacak içecek cinsi elbette ki size kalmış. Pembe gold konseptine uygun olması için pembe renkli çilekli meyve suyu da çok estetik duruyor. Benden söylemesi:)

etiketli bubbles köpük üfleme aparatları

İsme Özel Köpük Baloncuk

Köpük üfleyip irili ufaklı baloncuklar çıkarıp eğlenmeye ne dersiniz? Hazırlarken en az 2-3 kutusunu kendime ayırdığım, bir taraftan çalışıp diğer taraftan çocuklar gibi köpük balon üfleyerek eğlendiğim etiketli köpük baloncuk aparatı.  Demek ki yaş sınırı yok:) Sadece parti organizasyonuna katılan çocukların değil büyüklerin de ilgisini çeken bu eğlenceli aparatlar da altın sarısı ve gold renklerde hazırladığım etiketlerle kaplanıp kişiye özel hale geldi.

Pembe Gold Parti Hazırlığı hediyelik isimli çiçekli şişeler
Kurdele, kağıt çiçek ve etiketle süslenmiş kolonya şişeleri partiye davetli konuklara hediye edilmek için hazırlandı.

parti hediyelikleri için hediye çantaları

Hediyelikleri koymak için etiketli hediye çantaları

Sıra Ece Şifa’nın diş buğdayı parti hazırlıklarında. Konsept yine aynı ancak Ece Şifa’nın tema renklerinde bebek pembesi yerine pudra pembesi ve gold renklerini kullandım.

diş buğdayı partisi için afiş

Afiş – Poster

Pembe gold renkli peçete sargıları

Altın rengi ve pembe renkli peçete sargıları

Parti etiketleri

Su şişesi için sticker etiketler

pembe gold renkli kürdan süsler

Kürdan süsler

pembe gold renkli cupcake çubukları

Cupcake süslemesi için kurdele süslemeli ve etiketli cupcake çubukları

Parti konuşma kartları

Çubuklu konuşma kartları

Pembe gold parti konsepti sadece diş buğdayı için değil doğum günü ve baby shower organizasyonu hazırlıkları için de sıklıkla tercih ediliyor.
Fuşya pembesi ve siyah renklerde diş buğdayı parti ürünleri de ilginizi çekebilir. Buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

5 Yorum

 • Iyi aksamlar oncelikle calismalariniz cok gos emeginize saglik. Bi sorum olacak baby shower partilerinde hazirladiginiz afis ve diger malzemelerde kagit olarak ne tercih ediyorsunuz ve kullandiginiz bi bilgisayar programi varmi? Bol kazanclar

  • Teşekkür ederim Neslihan Hanım. Sadece baby shower parti organizasyonu için değil tüm parti organizasyonları için hazırladığım etiket veya afiş gibi grafikler için çalışmaya göre Illustrator, Corel draw veya Photosop gibi grafik tasarım programlarında çalışıyorum. Ağırlıklı olarak kullandığım çizim programı ise Illustrator. Kullandığım kağıt cinsi yine her çalışmaya göre farklılık gösterebiliyor. Bazen sticker, bazen kuşe, bazen karton bazense folyo olabiliyor.

 • Nalan hanım çalışmalarınızın her biri birbirinden güzel çok beğenerek takip ediyorum. Kızımın 2. doğum günü partisi için bu parti konseptinizle ilgili bir kaç sorum olacak.
  Afiş boyutu istenilen boyutta hazırlanabilir mi?
  pembe ve altın rengi parti etiketlerine bir renk daha ekleme talep edebilir miyim?
  Aynı konseptte isimli banner da hazırlanabilir mi?

  • Tülay Hanım, tüm parti konseptleri için geçerli bir cevap vereyim;

   Hiç biri hazır bir ürün olmadığı ve kişiye özel hazırlandığı için grafik çizimler dahil, boyut, renk, görünüm vs. gibi tüm özellikler istediğiniz gibi tasarlanabilir.

   Afiş boyutu değişebilir, pembe ve gold renklerine başka bir renk eklenebilir, aynı konseptte isimli banner da hazırlanabilir.