Hobilerim

Örgü Köpek Kıyafetleri

Pekinez cinsi köpek

Hayvanları çok ama çok severim, kızım ise yıllarca eve bir köpek almayı istemiş bense temizlik takıntım nedeniyle bir türlü cesaret edememiştim. Bir gün kızımın ısrarlarına artık duyarsız kalamayıp tamam dedim. Nasıl dedim ben de bilmiyorum:) İyi ki demişim… Konumuz örgü köpek kıyafetleri değil miydi?

Sizi düğme burunlu kızımla tanıştırayım:) Patik 9 aylık dişi bir Pekingese. Çevremdeki tüm tanıdıklarım “nasıl olur da Nalan evde bir köpek besleyebilir?” sorusuyla hala cebelleşirken biz ailemize dahil olan Patiğimizle birlikte gayet mutlu ve keyifli günler geçirmekteyiz.

Örgü köpek kıyafetleri. Küçük ırk pekinez cinsi

Bizi öylesine mutlu ediyor ki, onu o kadar çok seviyoruz ki sanırım bunu sadece bu keyfi tadanlar bilir. Patik evimizin maskotu oldu, en keyifsiz zamanlarda bile yüzümüzde bir tebessüm oluşturabiliyor. Çok keyifli,oyuncu ve sakin bir hanımefendidir kendileri.

Küçük ırk köpekler biraz cazgır olur derler ama bizimki hiç o cinsten değil. Temizlik sorunu ise hiç de korktuğum gibi olmadı. Temizlik adına belli bazı kurallara gereken özen gösterildiğinde hiç de öyle korkulacak bir sorun olmuyor. Evet biraz fazla mesai yapmak zorunda kalıyorum ama şimdiye kadar bundan hiç yakınmadım.

Gelelim Patik kızımızın kıyafetlerine:) Ona bir tane köpek kazağı satın almıştık, küçüldü. Ona bakarak yapa söke bu iki tane çıktı ortaya. Şişle örüldü. Oyuncaklarını da tığla örüp içine elyaf dolduruyorum, onlara da bayılıyor. En son tığla kemik örmüştüm.

İçeriğin sonundaki bağlantıdan ulaşıp inceleyebilir, yapım aşamalarına bakarak siz de örebilirsiniz.

İnternette örgü köpek kıyafetlerini araştırırken bulduğum ve örmek istediğim modelleri de paylaşayım istedim. Belki fikir olur. : )

Küçük ırk örgü köpek kıyafeti modelleri

Köpek kıyafeti modelleri

Tığla köpek oyuncağı yapımı konulu içeriğimi gördünüz mü?

nalanunal.com.tr/kopekler-icin-orgu-oyuncak/

Yorum Yazın

3 Yorum