Mertkan’ın Diş Buğdayı Parti Organizasyonu

Bu kez Mertkan’ın diş buğdayı parti organizasyonu hazırlıkları için çalıştım. Tema renklerimiz mavi ve sarı. Mavi ve yeşil temalı parti organizasyonu hazırlıklarını sıkça yapmıştım ama mavi ve sarı da gayet uyumlu görünüyor, benim çok içime sindi.

Diş Buğdayı Parti Organizasyonu

Hediyelik Şişeler

Hediyelik şişeler 50 cc.lik. Mantar tıpa dahil yükseklik boyutu 9 cm. İçleri mavi renkli yıkama jelli şişeler, Mertkan’ın dişi çıktı yazılı etiket ve sarı kurdelelerle süslendi.

Sarı püsküllü kitap ayraçları

Hediyelik Kitap Ayraçları

Partiye davetli konuklara hediye edilmek için sarı püsküllü, üzeri pvc kaplamalı kitap ayraçları hazırladım. Üzeri pvc kaplanmadan da hazırlanabilir ama bu hali daha dayanıklı oluyor.

Diş partisi için afiş

Parti organizasyonu hazırlıkları için olmazsa olmazımız afişimiz de hazır. Afiş ölçüsünü, kullanılacak bir şeker büfesi varsa onun genişlik ölçüsüyle bire bir örtüşecek boyutlarda hazırlıyorum. Mertkan’ın afişi 180 cm x 120 cm. ölçüsünde. Küçük yakışıklıya sağlıklı dişler olsun ve tüm ömrü boyunca yüzü hep gülsün inşallah.

Hediyelik alternatifi olarak aynı renklerde hazırladığım lavanta keseleriyle ilgili içeriğim de ilginizi çekebilir. Buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

2 Yorum