Diş Buğdayı Partisi

Mertkan’ın Diş Buğdayı Parti Organizasyonu

Erkek bebek diş buğdayı konsepti afişi

Bu kez Mertkan’ın diş buğdayı parti organizasyonu için afiş ve parti hediyeliklerini hazırladım. Tema renklerimiz mavi ve sarı. Mavi ve yeşil temalı parti hazırlıklarını sıkça yapmıştım ama mavi ve sarı da gayet şık görünüyor. Erkek bebek diş buğdayı konsepti için tema renklerine karar veremediyseniz bu seçeneği de değerlendirmeye almanızı tavsiye ederim.

Diş Buğdayı Parti Organizasyonu

Hediyelik Şişeler

Diş buğdayı hediyeliği şişeler 50 cc.lik. Mantar tıpa dahil yükseklikleri 9 cm. İçleri mavi renkli yıkama jelliyle dolduruldu, Mertkan’ın dişi çıktı yazılı fotoğraflı etiket ve sarı kurdelelerle süslendi.

Mavi Sarı püsküllü kitap ayraçları

Hediyelik Kitap Ayraçları

Partiye davetli misafirlere hediye edilmek için sarı püsküllü, üzeri pvc kaplamalı kitap ayraçları hazırladım. Üzeri pvc kaplanmadan da hazırlanabilir ama bu hali daha dayanıklı oluyor.

Diş partisi için afiş

Parti organizasyonu hazırlıkları için olmazsa olmazımız afişimiz de hazır. Afiş ölçüsünü, kullanılacak bir şeker büfesi varsa onun genişlik ölçüsüyle bire bir örtüşecek boyutlarda hazırlıyorum. Mertkan’ın afişi 180 cm x 120 cm. ölçüsünde. Küçük yakışıklıya sağlıklı dişler olsun ve tüm ömrü boyunca yüzü hep gülsün inşallah.

Hediyelik alternatifi olarak aynı renklerde hazırladığım lavanta keseleriyle ilgili içeriğim de ilginizi çekebilir. Buradan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

2 Yorum