Kına Gecesi İçin Hediyelik Ojeler

kına gecesi için hediyelik ojeler

Kına gecesi organizasyonu, evlilik hazırlığı sürecinin önemli aşamalarından biri. Kına gecesine davetli konuklara sunulacak hediyeliklerinin seçimi ise bu organizasyonun bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Kına gecesi için hediyelik ojeler, karar vermekte zorlanan gelin adayları için şık bir alternatif olarak tercih ediliyor.

Kına Gecesi Ojeleri

Tülden duvak, çiçek ve gelinle damadın isimlerin yer aldığı etiketlerle süslediğim ojelerde Flormar marka oje kullanıyorum. Oje ve etiket rengi veya etiket şekli yine gelin adayının tercihine göre şekilleniyor. Üstteki fotoğrafta göreceğiniz gibi pembe renkli ojeleri veya aşağıdaki örnekteki gibi kırmızı renkli ojeleri tercih edebilirsiniz. Beyaz oje de bence çok şık duruyor, göz atmanızda fayda var.

Etiketli süslü ojeler

Evlilik hazırlığı sürecindeki tüm detaylar aslında kelimenin tam anlamıyla detaydan ibaret. Asıl önemli olan kurulacak yeni yuvanın sapasağlam temeller üzerine kurulması ve mutluluğun daim olması.

Kına gecesi ojeleriyle ilgili detaylı bilgi ve sipariş için iletişim bölümündeki telefon, form veya e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

4 Yorum

 • Hallo ich hoffe du verstehst deutsch, weil mein türkisch sehr schlecht ist. Ich brauche 250 nagellacke für den 29.06.17 am liebsten in rot.

   • Merhaba Nalan hanim,

    Damlanin türkcesi pek iyi olmadigi icin almacasini yazmis. 250 adet oje lazimmis kendisine. Benimde ilgimi cekti ojeler. cok hoslar. almanya’da siparis gönderiyormusunuz

    • Merhaba Ebru Hanım, teşekkür ederim. Yurt dışına bir çok ürün için kargo gönderimim var ancak oje sıvı madde kapsamında kabul edildiği için ne yazık ki kargoya kabul edilmiyor. Yurt dışındaki müşterilerim Türkiye’ye bir yakınlara geldiğinde onlar vasıtasıyla temin ediyorlar. Böyle bir imkanınız varsa yardımcı olabilirim.