Fotoğraf Çekim Aksesuarları

Kına Gecesi İçin Fotoğraf Çekim Aksesuarları

Çubuklu bıyık ve dudaklar, fotoğraf çekim aksesuarları olarak kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için tercih ediliyor.

Çubuklu konuşma kartları ise sadece kına gecesi aksesuarı için değil bebek-çocuk partileri için de tercih edilen bir ürün.

fotoğraf çekim aksesuarı için konuşma kartı kaydet

El pankartı şablonu ve yapımı

Kına geceniz için çubuklu konuşma balonu mu yapmak istiyorsunuz? O halde şablonunuz hazır. Yukarıdaki çizimimi kaydedip dijital baskı yapan bir yerde çıktı alabilirsiniz.

Normal kağıda değil de daha kalın bir kağıda baskı alın veya baskı aldıktan sonra selafonla kaplatabilirsiniz. Dijital baskı alacağınız yer mutlaka bu detayları bilir size yardımcı olacaktır.

Baskı alıp kestikten sonra arka bölümüne tahta çubuk yapıştırarak kendi fotoğraf aksesuarınızı kendiniz yapmış olacaksınız.

Yukarıdaki çizim için kartın üzerinde yer almasını istediğiniz farklı metinler için aşağıdaki yorum bölümüne istediğiniz metni ve mail adresinizi yazın, vaktim elverdiği ölçüde yardımcı olmaya çalışırım.

Kına gecesi el pankartları

Konuşma kartları

Kına gecesi tefleri

Kına gecelerinin değişmez enstrumanı tefler etiketlerle kaplandı.

Çubuklu Bıyık dudak

Kına gecesi fotoğraf çekim aksesuarları

Ceylan’ın kına gecesi için yaptığım hazırlıklarla devam edelim. Daha önce keçeden yapıp paylaştığım propları bu kez grafik baskı olarak hazırladım. Keçeye nazaran bu hallerini daha çok beğeniyorum ama tabiki seçim gelin adaylarının:)

kına gecesi bekarlığa veda partisi süsleri

Hepimize mutlu bir hafta olsun:)

İsimli gelin damat yastıklarını incelediniz mi?

Yazar Hakkında

Nalan Ünal

Merhaba,

8 yıldır özel gün organizasyonları ve temalı bebek/çocuk partileri alanında hizmetler sunuyorum.

Özel günlerin mutlu anlarına ortak olmama vesile olan mesleğim adeta benim mutluluk terapim.

Konsept parti organizasyonu talepleriniz veya detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

15 Yorum

 • Nalan hanım merhabalar Doğum günü kutlamam icin dudak Ve bıyık modellerinizden rica edeceğim.. 26 mayıs Doğum günü tarihim öncesinde elimde olursa sevinirim… 6 adet dudak 6 adet bıyık teşekkür ediyorum

 • ben bunlara bakan tek 5. sınıf öğrencisiyim herhalde.keşke benim doğum günümde de böyle şeyler yapılsa.çok güzel şeyler yapmışsın Nalan teyxe ellerine sağlık

 • Cevabınız için teşekkür ederim:) Peki benim evde yaptığım herhangi bir çerçeveyi ozalitçiler kesebiliyor mu? Yoksa belirli bir şablonda mı olması gerek? Kusura bakmayın sizi de rahatsız ediyorum ama yakın zamanda arkadaşımın düğünü var sürpriz yapmak istiyorum 🙁

 • Grafik çiziminizi fotoğraf çerçevesini hangi boyutta istiyorsanız o boyuta uygun olarak çizip kesim işini yapabilen ozalitçilerde veya onların yönlendireceği reklamcılarda yapabilirsiniz.Kolay gelsin, sevgiler.

 • Nalan hanırm merhabalar çok güzel şeyler üretiyosunuz ellerinize sağlık.

  Benim sormak istediğim bu dudak, bıyık, foto çerçevesi gibi tasarımların kesim aşamaları…

  Elde mi kesiyorsunuz tek tek yoksa kesen bir makine mi var?

  Bunlar çok küçük ve detaylı gözüküyo, çerçeve ise kalın olduğu için zor 🙂

  Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

  Sevgiler…

 • Fotoğraf çekim çerçevesini elde kesmek ne yazık ki mümkün değil, lazerle kesiliyor. Bıyık ve dudaklar da özel kesim makinalarında kesilebildiği gibi elde kesmek de mümkün.

 • Nalan Hanım, o kadar beceriklisiniz ki her yaptığınıza hayranlıkla baktım. Ayrıca yapılışlarını bizimle paylaştınız için çok teşekkür ederim. Bu devirde çoğu kişi kendisine saklıyor bilgisini, çok içten ve anlaşılır şekilde paylaşmışsınız. Sevgiler. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Keşke olsaydı hiç yoktu ki bu tarz hazırlıklar Seden'cim:) Hadi evliliği geçtim kızımın serzenişleriyle boğuşuyorum. Ne zaman doğum veya bebek veya parti kutlaması için çalışsam "bana hiç birini yapmadın" diyip surat asıyor bizim cadı:) Çok teşekkür ederim ziyaret ve yorumun için, yorumunu görünce mutlu oldum.

  Bahar'ım, ablacın yer seni yer. sağol canımın içi