Evlilik Hazırlıkları

Kına Gecesi Oje Modelleri

Kına gecesi ojeleri

Kına gecesi organizasyonu, evlilik hazırlığı sürecinin önemli aşamalarından biri. Davetli konuklara sunulacak olan kına gecesi hediyelikleri ise bu organizasyonun bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Kına gecesi için hediyelik ojeler, karar vermekte zorlanan gelin adayları için şık bir alternatif olarak tercih ediliyor.

Yine kına gecesi hediyelikleri, yine kına gecesi ojeleri yine aynı tasarımım. Yıllardır hiç sıkılmadan büyük bir keyifle hazırlıyorum bu hediyelik ojeleri. Genellikle kına geceleri için kırmızı, bekarlığa veda partileri için pembe renkli ojeler tercih edilse de her renkte hazırlamak mümkün.

Kına Gecesi Oje Çeşitleri

Tülden duvak, çiçek ve gelinle damadın isimlerin yer aldığı etiketlerle süslediğim ojelerde Flormar marka oje kullanıyorum. Oje ve etiket rengi veya etiket şekli yine gelin adayının tercihine göre şekilleniyor.

Kına gecesinde dağıtılan hediyelik oje
Kına hediyelikleri için etiketli ojeler
kına gecesi ojeleri

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi hediyeliği için sıklıkla tercih edilen gelin temalı ojeleri bu kez Ecem Hanım için hazırladım.

Etiketli süslü ojeler

Ezgi Hanım için hazırladığım kırmızı ojeler

Mor konseptli kına gecesi hediyeliği ojeleri

Kına gecesi teması ve kıyafetlerinde mor renk kullanan gelin adayları için mor renkli ojelerle hazırlanmış hediyelikler uyumlu bir alternatif olabilir.

Kına gecesi için süslü ojeler

Yelda Hanım’ın beyaz oje ve pembe etiketli kına ojeleri

Kına gecesi oje modelleri
Kına gecesi hediyelikleri için pembe ojeler

Fatoş’un hediyelikleri

Kına gecesi oje etiketleri

Kıyafetten mekan süslemesine kadar bir çok yerde aynı rengi kullanacağı için ojelerin de aynı renkte olmasını isteyen Esra Hanım için hazırladığım ojeler.

Kına gecesi hediyelikleri seçiminde kararsız gelin adayları için gelin temalı ojeler isabetli bir seçim olabilir. Detaylı bilgi, fiyat ve sipariş için iletişim bölümündeki form, e-posta veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

2 Yorum

  • kına gecesi ojelerim geldi nalan hanımcığım sevinçten çığlık attım fotoğraftaa da güzeldi ama yakından daha da güzeller. çok temiz pırıl pırıl. Acaba davetli sayım artarsa haberleşsek bir kargo daha istesem gönderebilir misiniz İzmir’e?

    • Ahh çok sevindimm:) Elbette nasıl olsa kına gecenize daha epey vakit var, haberleşiriz hazırlar gönderirim.