Evlilik Hazırlıkları

Kına Gecesi Oje Modelleri

Kına gecesi ojeleri

Kına gecesi organizasyonu, evlilik hazırlığı sürecinin önemli aşamalarından biri. Misafirlere dağıtılacak kına gecesi hediyelikleri ise bu organizasyonun bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Hediyelik ojeler, karar vermekte zorlanan gelin adayları için şık bir alternatif olarak tercih ediliyor.

Yine kına gecesi hediyelikleri, yine aynı tasarımım. Yıllardır hiç sıkılmadan büyük bir keyifle hazırlıyorum bu hediyelik ojeleri. Genellikle kına geceleri için kırmızı, bekarlığa veda partileri için pembe renkli ojeler tercih edilse de her renkte hazırlamak mümkün.

Kına Gecesi Oje Çeşitleri

Tülden duvak, çiçek ve gelinle damadın isimlerin yer aldığı etiketlerle süslediğim ojelerde Flormar markasını kullanıyorum. Oje ve etiket rengi veya etiket şekli yine gelin adayının tercihine göre şekilleniyor.

Kına gecesinde dağıtılan hediyelik oje
Kına hediyelikleri için etiketli süslü ojeler
Kına Gecesi Hediyelikleri etiketli ojeler
kına gecesi ojeleri - oje etiketleri

Bekarlığa veda partisi hediyeliği için de sıklıkla tercih edilen gelin temalı ojeleri bu kez Ecem Hanım için hazırladım.

Etiketli süslü gelin ojeleri

Ezgi Hanım için hazırladığım süslü kırmızı ojeler

Mor konseptli kına gecesi hediyeliği ojeleri

Kına konsepti ve kıyafetlerinde mor renk kullanan gelin adayları için mor renkli ojelerle hazırlanmış hediyelikler uyumlu bir alternatif olabilir.

Kına gecesi için süslü ojeler

Yelda Hanım’ın beyaz oje ve pembe etiketli kına hediyelikleri

Kına gecesi oje modelleri
Kına gecesi hediyelikleri için pembe ojeler

Fatoş’un hediyelikleri

Kına gecesi oje etiketleri kına hatırası

Kıyafetten mekan süslemesine kadar bir çok yerde aynı rengi kullanacağı için hediyeliklerin de aynı renkte olmasını isteyen Esra Hanım için hazırladığım ojeler.

Kına ojeleri beyaz ve pembe

Kına gecesi hediyelikleri seçiminde kararsız gelin adayları için gelin temalı ojeler isabetli bir seçim olabilir. Detaylı bilgi, fiyat ve sipariş için iletişim bölümündeki form, e-posta veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki içeriklerim de ilginizi çekebilir.

Kına geceleri için ücretsiz el pankartı şablonu

Yorum Yazın

2 Yorum

  • kına gecesi ojelerim geldi nalan hanımcığım sevinçten çığlık attım fotoğraftaa da güzeldi ama yakından daha da güzeller. çok temiz pırıl pırıl. Acaba davetli sayım artarsa haberleşsek bir kargo daha istesem gönderebilir misiniz İzmir’e?

    • Ahh çok sevindimm:) Elbette nasıl olsa kına gecenize daha epey vakit var, haberleşiriz hazırlar gönderirim.