Hobilerim

Kedi ve Köpek Temalı Dekupaj Desenleri

Kediler temalı tablo çizimi

Bir çok farklı temada dekupaj desenleri paylaştım peki ama ya hayvanlar? Hem ahşap boyama yapıp hem de hayvanları çok seven ziyaretçilerim için sırada kedi ve köpek temalı dekupaj desenleri var.

Dekupaj kağıdı satın almak yerine beğendiğiniz resimleri kaydedip dijital baskı yapan herhangi bir yerde çıktı alarak kullanabilirsiniz. En çok beğendiklerimi sizin için derledim.

uyuyan kediler resmi

Yavrru kedi çizimi

Masum bakan yavru kedi resimleri nasıl? En beğendiklerimden birisi bu. Yakın bir arkadaşımın terası için akrilik boyayla sehpa boyamış ve üzerinde de bu dekupaj desenini kullanmıştım. Sehpanın şekline göre tamamlama tekniği ile boyama yapabilirsiniz.

Kedili dekupaj resmi
Kedi ve köpek temalı dekupaj desenleri
kedi ve köpek temalı dekupaj resimleri

Evinde 8 yıldır 4 ayaklı mutluluk abidesiyle yaşayan biri olarak köpeklere bir parça daha düşkün olduğumu itiraf edeyim. Tüm hayvanları çok seviyorum ancak köpeklere bir tık daha düşkünüm.

Dekupaj için köpek çizimi
Sevimli hayvanlar köpekler
Yavru köpek temalı dekupaj desenleri

Yavru köpek çizimi de favorim

Şimdiye değin yayınladığım diğer tüm dekupaj resimlerini, nalanunal.com.tr/etiket/dekupaj-resimleri/ bağlantısından ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz.

Sizin hayvanlarla aranız nasıl? Evinde evcil hayvanı olan var mı?

Yorum Yazın

2 Yorum

  • Harikasınız gerçekten o kadar güzel resimleriniz var ki sizi takdir ediyoruz .
    Başarılarınızın da devamını dileriz . İlk ahşap dekopaj işine başlayacaklar için resmen eğitici öğretici bir site kurmuşsunuz Nalan hanım .