Hediyelik Bebek Sabunlar

Özel gün organizasyonları için çalışmalar yapıp, mutlu kişilerin mutlu günlerine ortak olabilmek büyük bir keyif veriyor bana ve zevkle çalışıyorum. Bu kez yeni doğan bebek için hediyelik bebek sabunlar hazırladım. Bu sevimli uyuyan bebekler Uras’ın doğumu için hastaneye gelecek ilk konuklarına hediye edilecek. En güzel bebek ise elbette ki Uras olacak.

melek kanadında uyuyan bebek sabun

hediyelik bebek sabunlarhediyelik bebek sabun

Kokulu bebek sabunlar doğumda dağıtmak için güzel bir hediye alternatifi olduğu gibi, baby shower kutlaması veya mevlud gibi organizasyonlar için de sıklıkla tercih ediliyor. Hem kız hem de erkek bebekler için favori doğum hediyeliğim diyebilirim.

Yenidoğan hediyeliği sabun bebek

Fazla gürültü yapıp bebeklerimizi uyandırmadan sarıp sarmalayalım mı onları?

kutulu etiketli sabun
Melek kanatlı bebek sabunları üzeri asetat kapaklı beyaz kutulara yerleştirip “Hoş geldin Uras” yazılı etiket ve bebek mavisi renkli kurdelelerle süsledim.

dogumda hediye dagitmak
dogum sus ve etiketleri

Hediyelik sabun kutuları için hazırlanan filli sticker etiketler

bebek doğumu için hediyelik sabun

Fikir olması açısından bir başka fotoğraf daha. Yukarıdaki fotoğraf farklı etiket, kutu ve su yeşili kurdeleyle süsleme yaptığım daha eski bir çalışmam. Yine bir erkek bebek için hazırlamıştım. Melek kanadı, etiket, kurdele veya kutu rengi farklı renkte de hazırlanabilir. Tek değişmeyecek şey bebeğin ten rengi olsa gerek. Bu arada siyahi bir bebek bekliyorsanız o da değişebilir elbette:) Uras bebek sağlıkla doğdu ve ailesine kavuştu çok şükür. Ailesiyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

Hediyelik bebek sabunlar, doğum hediyelikleri, hastane odası süslemesi ve diğer tüm parti organizasyon hazırlıklarıyla ilgili sipariş,fiyat ve detaylı bilgi için iletişim bölümündeki telefon numaram, e-mail adresim veya form kanalıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ceylan’ın baby shower partisi başlıklı içeriğim de ilginizi çekebilir.

Yorum Yaz

6 Yorum

  • Merhaba Nalan Hanım, ben Aslı’nın anneannesiyim hani bebek doğum odasını hazırlamıştınız. Diğer oğlumun ikiz kız bebekleri oldu. bu hediyelik sabunları çift bebekli yapabilir misiniz?

    • Aslı Hanım:) Hatırlamaz mıyım? Umarım iyisinizdir. Rabbim analı babalı büyütsün çok sevindim. İkiz bebek hediyeliği için kanadın içerisinde iki adet bebek sabun olarak hazırlıyorum çok da şirin duruyor.

  • minyatür bebek sabunlar fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.
    Ben sadece bebek istiyorum. mavi kanatları istemiyorum.

  • Nalan Hanım merhabalar. Kız bebek baby shower için kanat ve etiket renginde değişiklik yapılabilir mi ?