Gizlilik Politikası

nalanunal.com.tr olarak tüm ziyaretçilerimize güvenli bir ortam sunmak için ziyaretçi gizliliğine ve haklarına oldukça özen gösteriyoruz.

Yorum Alanı
Yorum yazarken kullandığınız isim ve e-posta bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. E-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurabilmek içindir.

İletişim Sayfası
İletişim sayfamızda belirtilen adres, telefon numaralarımız ve e-posta adresimize ek olarak bizimle form aracılığı ile de iletişime geçebilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmakta ve hiç kimseyle paylaşılmamaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
nalanunal.com.tr sitemizde kullandığımız Facebook, Twitter, Pinterest, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. İlgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.