Hobilerim

Etamin İşi Mama Önlüğü Şablonları

Etamin işi mama önlüğü

Yine etamin işi. Bu kez etamin işi mama önlüğü. Bir ay önce doğum yapan arkadaşımın minik bebeği için işledim.

Etamin bölümlü mama önlüğü Anchor firmasının üretimi.

Paketin içinde bir kaç alternatif işleme seçeneği olsa da kendi şablonumu kendim seçerim deyip aşağıdaki şablonu kullandım. Ölçülerde mecburen değişiklik yapmam gerekti. Renkler, görünüm derken şablon epey bir değişikliğe uğramış olsa da ziyanı yok çünkü ben bunu hep yapıyorum. : )

Tren temalı kanaviçe şeması

Siz de bebeğiniz için el yapımı kanaviçe mama önlüğü hazırlamak istiyorsanız ve üstelik daha önce hiç çarpı işi yapmadıysanız bu şema tam size göre.

bebek mama önlüğü için trenli kanaviçe şablonu

Kullanılan renk sayısı az, işlenilen bölüm küçük olunca yapımı kısa sürüyor. Muline iplik yerine DMC yumak iplerimden kullandım.

Kanaviçe Harf Şeması

Kanaviçe bebek önlüğü üzerine sadece isim işlemek isterseniz aşağıdaki etamin harf şablonlarını kullanabilirsiniz.

etamin kanaviçe harf şablonu

Yazın gelişi ve yoğun sıcak günlerin başlamasıyla birlikte bir çoğumuz daha az üretir ve daha az paylaşır oluyoruz. Gerçi bu yeni bir gelişme değil, her yaz yaşanan bir durum. Sıcak hava hepimizi bunaltıyor. Hadi bir şeyler ürettik diyelim, onun fotoğrafını çekmek, yazısını yazıp yayına hazırlamak bile zor gelebiliyor.

İnsanoğlu ne garip.. Koca kış soğuk dedik, yağmur bitmedi dedik durduk şimdi de sıcak diyoruz. : ) Offf off!
Türkiye’nin tek kanaviçe sanatçısı Filiz Türkocağı ile buluşma hikayemizi okumak isterseniz yan taraftaki bağlantıdan içeriğime ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

16 Yorum