Eminönü Ahşap Boyama ve Takı Tasarım Malzemeleri

Ahşap boyama malzemeleri nerede satılır

Sırada Eminönü ahşap boyama ve takı tasarım malzemeleri için keşfedeceğimiz yerler var. Ahşap boyama malzemeleri için Elif Zeynep Hobi evi ve Altem Boya’yı, takı tasarım malzemeleri için ise Marpuççular Han, Güvener Pasajı ve Boncuk Han’ı ziyaret edeceğiz.

Eminönü’nde Ahşap Boyama Malzemeleri Nerede Satılır?

İlk durak yerimizle başlayalım.

Elif Zeynep Hobi Evi

Hasırcılar caddesi. No:21 Telefon: 0 212 528 77 98

Ahşap boyama malzemeleri satın alacaksanız mutlaka Hasırcılar caddesi üzerindeki Elif Zeynep hobi evine uğrayın. Ahşap boyamaya dair aradığınız her ürünü bulabileceğiniz iki katlı bir dükkan burası. Fiyatlar piyasaya oranla kesinlikle daha ucuz. Hasırcılar sokağının Mercan çıkışına doğru ilerlediğinizde ulaşabilirsiniz. Kutucular caddesi olarak da geçiyor. No:21 diye sorarsanız mutlaka birisi size gösterecektir. İçeride neler mi var? Neler yok ki.. Ben pek gözlerimi alamadım bir de siz inceleyin.

Eminönü ham mdf obje ve akrilik boyalar

Mdf obje pencereli tablo

Eminönü boyama malzemeleri

Eminönü ahşap rölyef malzemeleri

Elif Zeynep Hobi evinde sadece ahşap veya seramik boyama malzemeleri değil Ahşap rölyef çalışmalarınız için hazır minyatür objeler de bulabilirsiniz. Minicik ahşap koltuklar, sandalyeler, sehpalar ve yatakların güzelliğine bakar mısınız?

Ahşap obje boyama malzemeleri

İlk fotoğraftaki gibi sap kısımları urgan ipli mdf bavullar ve bu çantalar bu ara çok revaçta.

Altem Boya

Sıradaki uğrak yerimiz Eminönü Sabuncu Han’daki Altem Boya. Mısır Çarşısı ana giriş kapısından girdikten sonra hiç bir yere sapmadan direk ilerlediğimizde Ketenciler kapısını görüyoruz ve oradan çıkış yapıyoruz. Mısır çarşısı arkamızda kalıyor, yukarıya doğru bir kaç dükkan geçtiğimizde sol tarafımızda Sabuncu Han’ın girişini görüyoruz.

Ahşap boyama malzemeleri için Sabuncu handaki Altem boyadayız. Dekoratif boyama için ham mdf objeler, seramik objeler, akrilik boyalar, tutkal hamurundan yapılmış ham çiçekler ve diğer tüm dekoratif boyama malzemelerini bulabileceğiniz küçük bir dükkan burası.

Fiyatlar, piyasaya oranla daha ucuz, görevliler oldukça ilgili. Eminönü’ndeki tüm dükkanlar gibi burası da küçük bir yer bu nedenle fazla çeşit yok gibi görünüyor olsa da istediğiniz özel bir obje veya malzemeyi göremezseniz mutlaka görevlilere sorun, depolarında olma ihtimali olabilir.

Firmayla iletişime geçip istediğiniz ürünleri kargo yoluyla satın alınabiliyormuş. Sadece seramik objeler kargoyla gönderilmiyormuş.

Ucuz cadence akrilik boya nerede satılır

Renk renk Cadence akrilik boyalar

tutkal-hamurundan-yapilmis-cicekler

Tutkal hamurundan yapılan bu narin görünümlü ve temiz dokulu çiçekler öyle güzel ki. Şampanya rengine boyadığım seramik boyama vazoların üzerinde bu çiçekleri kullanmış ve sizlerle paylaşmıştım.

Eminönü’nde Takı Tasarım Malzemeleri Nerede Satılır?

Marpuççular Han

Takı tasarım malzemeleri için rotamız Marpuççular caddesindeki Marpuççular Han. Sabuncu Han’dan çıktıktan sonra, Mısır çarşısı arkamızda kalacak şekilde yukarıya doğru yürümeye başlıyoruz ve soldaki ilk sokağa giriyoruz. Ellerimizdeki alışveriş poşetlerine her adımda yeni eklemeler olduğu için, eller dolu ayaklar yorgun ama keşif isteği bitmemiş bir halde Marpuççular handayız.

eminönü takı malzemecileri

Marpuççular, bijuteri mağazalarının toptan takı ve aksesuar aldığı, aynı zamanda perakende satış yapan 300’e yakın dükkandan oluşan 8 katlı bir han. Boncuk, pul, zincir, püskül, kordon, tespih malzemeleri, paraşüt ipi, cüzdan klipsi, broş ve takı tasarım malzemelerinin bir çok çeşidini görüyoruz. Çeşit o kadar fazla ki neyi alacağını şaşırıyor insan. Ürün çeşitliliğinin büyüsüne kapılmadan fiyat karşılaştırması yapmayı unutmayın. Hatta önce buradaki fiyatları görün, sonra çıkıp cevre civardaki hanları da gezin, işin satın alma kısmını en sona bırakın.

Güvener Pasajı

Boncuk, tesbih malzemesi, inci ve taşlar için Marpuççular Han’dan çıktıktan sonra mutlaka Güvener pasajına da uğrayın. Marpuççulara çok yakın, kimse sorsanız gösterirler.

Boncuk Han

Boncuk, taş ve inciler için bir durak daha var. O da Boncuk Han. Mısır çarşısı bitiş duvarının hemen arkasındaki sokakta Boncuk Han. İsmine bakıp çok fazla boncukçu vardır hissine kapılmayın, hanın sadece giriş katında 3 veya 4 boncukçu var ama yine de oraya da bir uğrayın derim. Üst katlarda ise sünnet töreni kıyafetleri satılıyor.

Eminönü takı malzemeleri nerede satılır

Eminönü Marpuccular han

kolye aparatları nerede satılır

Marpuççular handa takım tasarım malzemelerinin yanı sıra lazerle kesilmiş hazır keçe modelleri veya tabaka halinde keçe de bulabilirsiniz. Alacahamam caddesi üzerindeki bir çok dükkandan da keçe satın alabilirsiniz.

Eminönü keçe malzemeleri

keçe malzemeleri sirkeci

Önümüzdeki yazıda Marpuççular hanın yan sokağında bulunan, kurdele, güpür, fisto ve püskül cenneti Alacahamam caddesiyle gezimize devam ediyor olacağız.

Eminönü ahşap boyama ve takı tasarım malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen mekanları birlikte gezdik ama biter mi? Bitmez elbet. İçerikleri sizlerin sorularına ve taleplerine göre güncellemeye çalışıyorum.

Eminönü Alışveriş Rehberi
Eminönü Pastacılık Malzemeleri
Eminönü Tuhafiye Malzemeleri
Hediyelikciler cenneti Şark Han

Yorum Yaz

50 Yorum

  • Merhaba ben sakarya karasu da yaşıyorum vr burada hobby malzemeri satışı yapabileceğimiz bir iş kurmak istiyorum bana bu konuda daha detaylı bilgi verecek işin içinde olanl insanlardan fikir alış verisine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz..

    • Hobby malzemeleri dükkanı tecrübesi olan ve yorumları okuyan birisi çıkar umarım.

  • Merhaba nalan hanım yazınızı çok beğendim tetaryum yapmak istiyorum malzemelerini nerden uyguna bulabilirim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim.simdiden teşekkürler

  • Merhaba
    İple yapılan örme cüzdanlar için klips arıyorum nerelerde bulabilirim rica etsem yardımcı olur musunuz . Sevgiler

  • Sabuncumustafa 😊 Mustafa Bala 27 Bitkisel sabun geleneksel yöntem üretici pek çok misafirin beğeniyle girip çıktığı Kıble çeşme cad no3teki mutevazı dükkanımız …Bi şekilde gözden kaçsada biz yinede..bir kahve içimi bekleriz …Emekletiniz için Teşekkürler