El Nakışlı Şeker Yastık

El Nakışlı Şeker Yastıklar

Üzeri isim işlemeli el nakışlı şeker yastıklar ya bebekler için altın takı yastığı olarak ya da yeni evlenecek çiftlerin yatak odaları için dekor amaçlı tercih ediliyor.

ceyiz için pembe isimli yastık

Bebek pembesi ve beyaz renkli pamuk saten kumaştan diktiğim yastıkların kenar süslemesinde aynı renkte tül ve kurdele kullandım. Bej ve pembe muline ipliklerle ise isim işlemelerini yaptım.

ceyiz alıverişi için yastık

Bu kişiye özel isimli yastıklar Nilay ve Hakan çifti için hazırlandı.

tüllü el nakışı isim işlemeli kişiye özel yastık

Krem ve pembe renkte hazırladığım şeker yastıklar Instagram sayesinde tanıştığım kendi de ruhu da güzel Begüm Turan ve eşi için hazırlandı.

şeker yastıkZehra ve Selçuk çifi için.
takı altın yastığıİkiz kardeşler Rüzgar ve Poyraz’ın altın takı yastığı.
pembe mavi isim işlemeli altın takı yastığıKuzey ve Zeynep bebekler için hazırlanan takı yastıkları.
nakış pekin nakışıYine bir şeker yastık çalışması, bu yastık işlemesi de minik Leyla için hazırlandı.

Yorum Yaz

17 Yorum

 • Yerim ben onu yaa, instagramda gördükçe keyifle bakıyorum fotoğraflarına, çok tatlı maşallah. Ziyaret ve yorumunuz mutlu etti beni, çok teşekkür ederim. Leylüş'e kocaman sevgiler:)

 • Leylüş şimdi 6 aylık , yastığını tutmadan da uyuyamıyor… Şekere çok benzemiş olacak ki bazen de kurdelalarını yalıyor 🙂 Nalan teyzesine çok teşekkür ederiz.

 • ellerinize saglık.çalışmalarınızın hepsi birbirinden güzel bayıldım valla.ara ara teknik bişiyler gösterirseniz sevinirim.takipteyim.bende beklerim:)

 • Sağol Bahar'cım. İşleme tekniğinin adı pekin iğnesi, 2 aşamalı basit bir nakış tekniği. Çok da şık duruyor çok sevdim.

  Füsun hanım, sizin ellerinizden çok daha güzelleri çıkar, sevgiler:)

  Esen Hanım, takı yastığı da iyi fikirmiş, siz de bana fikir vermiş oldunuz. blogcu olmanın en güzel yanlarından biri de bu işte, karşılıklı fikir alışverişinde bulunabiliyoruz. Sevgiler:)

  Mehtap Hanım, temiz çalışan insan temiz çalışılmışı anlar, mutlu oldum yorumunuzla, sevgiler.

  AsOrTİK'cim, sağol canım:) sevgiler

  Çilekli mektubum,çok teşekkürler ve sevgiler:)

 • Bu şeker yastıklar benim de çok hoşuma gidiyor, ben de ilk fırsatta yapacağım inşallah bir kaç tane. Ellerinize sağlık çok tatlı, çok şeker olmuş gerçekten, güle güle kullanılsın.

 • Çok zarif olmuş ve tıpkı şeker gibi gerçekten de, pamuk şeker gibi 🙂 Ben de böyle sosis yastıklar yapmıştım ama takı yastığı olarak. Yakın zamanda tekrar yapıcam ve bu kenarlarındaki tüller çok güzel fikir verdi bana, çok teşekkürler, ellerinize sağlık…

 • renklerinin de uygunluğu sebebiyle, gerçekten şeker gibi olmuş. ellerin dert görmesin nalan'cım. azra'da güzel günlerde kullansın…
  sevgiyle kal