Doğum Günü Partisi

Doğum Günü Parti Süsleri

Doğum günü dilek kartları

Fatih Çınar’ı, sarı ve gri renklerde çalıştığım 3 yaş doğum günü partisi hazırlıklarından hatırlayanlar olacaktır. Zaman akıp geçti Fatih 4 yaşına girdi bile. Bu kez doğum günü parti süsleri için renk seçimi lacivert ve vizon oldu.

Her zaman olduğu gibi grafik çizimleri yaparak çalışmaya başladım. En keyifli aşamalardan biri. Gerçi hep söylüyorum yine tekrar edeceğim, benim için tüm aşamalar keyifli çünkü severek çalışıyorum.

4 yaş doğum günü parti süslerine dilek kartlarından başladım. Kutlamaya davetli konukların Fatih Çınar için yazacakları dilekler için dilek kartları hazırladım. Katlanabilir dilek kartları masa üzeri için gayet uygun. İç yüzdeki boş kısıma dilekler yazılıyor.

Alternatif arayanlar için kurdeleli yuvarlak dilek kartlarını önerebilirim. Örnek çalışmayı tren konsepti parti hazırlığı adlı içeriğimin en son fotoğrafında görebilirsiniz. Kurdeleli kartlar, dilek ağacı için tercih ediliyor.

nalanunal.com.tr/tren-konseptli-dogum-gunu/

Doğum günü parti süsleri ve doğum günü kartları

Masa süslemesi için servis altlıkları ve kişiye özel etiketli peçetelerle devam edelim

Doğum günü süslemeleri için kağıt ponpon çiçekler

Pompom Çiçekler

Doğum günü süslemeleri

Partinin organize edileceği mekandaki sandalye süslemesinde kullanılacak olan ponpon kağıt çiçekler. İç kısımdaki ipleriyle sandalyelerin arka bölümüne bağlanarak kullanılıyor. Kağıt çiçekler doğum günü masası arka fon süslemesinde de kullanılıyor.

4. doğum günün kutlu olsun Fatih Çınar:)

Doğum günü süslemeleri ve hediyeliklerle ilgili daha fazla ürün için buradan kategorimizi inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgisi ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

2 Yorum