Doğum Günü Partisi

Doğum Günü Parti Süsleri

Doğum günü konseptleri

Fatih Çınar’ı, sarı ve gri renklerde çalıştığım 3 yaş doğum günü partisi hazırlıklarından hatırlayanlar olacaktır. Zaman akıp geçti Fatih 4 yaşına girdi bile. Bu kez doğum günü parti süsleri için renk seçimi lacivert ve vizon oldu. Her zaman olduğu gibi ilk iş olarak grafik çizimleri yaparak çalışmaya başladım. En keyifli aşamalardan biri. Gerçi hep söylüyorum yine tekrar edeceğim, benim için tüm aşamalar keyifli çünkü severek çalışıyorum.

4 yaş doğum günü süslerine dilek kartlarından başladım. Kutlamaya davetli konukların Fatih Çınar için yazacakları dilekler için dilek kartları hazırladım. Katlanabilir dilek kartları masa üzeri için gayet uygun. İç yüzdeki boş kısıma dilekler yazılıyor.

Alternatif arayanlar için kurdeleli yuvarlak dilek kartlarını önerebilirim. Örnek çalışmayı buradaki çalışmamın en son fotoğrafında görebilirsiniz. Kurdeleli kartlar, dilek ağacı için tercih ediliyor.

doğum günü parti süsleri

Servis altlıkları ve etiketli peçetelerle devam edelim

Doğum günü süslemeleri için kağıt pom pom çiçekler

Doğum günü partisinin organize edileceği mekandaki sandalye süslemesinde kullanılacak olan pom pom kağıt çiçekler. İç kısımdaki ipleriyle sandalyelerin arka bölümüne bağlanarak kullanılıyor.

4. doğum günün kutlu olsun Fatih Çınar:)

Yorum Yaz

2 Yorum