Sarı ve Turuncu Renklerde Parti Hazırlığına Ne Dersiniz?

Diş buğdayı koymak için kaseler

Konu temalı parti oranizasyonu veya parti süsleri olduğunda ilk aşama grafik çizimlerde kullanılacak olan renklerin saptanması olur. Bu aşama bazen çok kısa sürebildiği gibi karar vermekte zorlanan ebeveynler için daha uzun süre alabiliyor. Renklerin saptanması konusu ister uzun sürsün ister kısa benim için keyif çünkü renklerle çalışmayı seviyorum. İbrahim bebeğin diş buğdayı parti ürünleri için sarı ve turuncunun güzel uyumunu kullanmayı tercih ettik. Bu renkler hem erkek hem de kız çocuk parti hazırlığı için rahatlıkla kullanılabiliyor.

İbrahim için hazırlanan diş buğdayı parti ürünleri

 • Diş buğdayı kaseleri
 • Lavanta keseleri
 • Hediyelik şişeler
 • Hediye çantaları
 • Peçete sargıları
 • İsimli banner
 • Konuşma kartları
 • Cupcake çubukları
 • Kürdan süsler
 • Parti şapkaları
 • Kurdele ağacı

İbrahim’in annesinin seçtiği ürünlerin şimdi detaylarını inceleyelim.

sarı turuncu renkli diş temalı lavanta keseleri

En üstteki fotoğrafta gördüğünüz etiketli ve kurdele süslemeli kaseler diş buğdayı sunumu için hazırlandı. Tek kullanımlık kaplar parti günü için hem estetik bir görünüm sergiliyor hem de kolaylık sağlıyor. Partiye davetli konuklara hediye edilecek keseler ise turuncu keçe diş figürü, kurdele ve etiketlerle süslendi. Keselerin içi lavanta ve elyaf dolgulu.

Diş hediği için buğdaylı hediyelik şişeler

İkinci hediyelik olan etiketli şişelerin içleri günün anlamına uygun olması için bereketin simgesi buğdayla doldurulup turuncu ve sarı renkte kurdelelerle süslendi. Buğday yerine lavanta veya renkli yıkama jeli veya dışı şeker kaplamalı sakızlar da sıkça tercih ediliyor.

etiketli kişiye özel hediye çantaları

Hediyeliklerimiz hazır peki ya onları neyin içerisinde hediye edeceğiz? Elbette ki çözüm hediye çantaları. Turuncu renkli hediye çantaları sarı etiketlerle temaya uygun hale getirildi.

kişiye özel peçete sargıları

İbrahim’in dişi çıktı yazılı peçete sargıları

temalı çocuk partisi için isimli banner

Tulum şeklinde isimli banner

konusma kartı dişim çıktı artık ısırabilirim

İbrahim’in dişi çıktı yazılı çubuklu konuşma balonları, cupcake çubukları ve kürdan süsler

sarı ve turuncu renkli diş buğdayı parti ürünleri
“Dişim çıktı artık ısırabilirim” yazılı parti şapkaları ve temaya uygun renklerde hazırlanmış kurdele ağacı.

Diş buğdayı parti süsleri veya organizasyon konusunda renk ve temaya karar veremediyseniz sizler için farklı bir alternatif daha paylaşayım. Mavi, sarı ve yeşil renklerde parti malzemeleri için “Ali’nin diş buğdayı partisi hazırlıkları” başlıklı içeriğim de ilginizi çekebilir.

Detaylı bilgi, fiyat ve sipariş için nalanaygun@gmail.com e-posta hesabımdan veya iletişim bölümündeki irtibat bilgilerimden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

4 Yorum