Diş Buğdayı Partisi

Diş Buğdayı Parti Etiketleri

İsimli banner

Bebeğin ilk dişini kutlama amaçlı organize edilen özel gün diş buğdayı olarak adlandırıldığı gibi bazı yörelerde diş hediği olarak da adlandırılmakta. Diş buğdayı veya diş hediği veya diş partisi. Sadece kelimeler değişiyor, amaç ise ortak. Güzel bir ilki kutlamayla karşılamak. İlk dişi çıkan Demir’in diş buğdayı etiketleri için grafik çizimlerde mavi, yeşil ve gri renklerini kullandım.

Neler mi hazırlandı?

Diş buğdayı etiketleri ve süslemeler

  • Diş buğdayı banner
  • Kişiye özel su şişesi etiketleri
  • 5 cm. çapında sticker etiketler
  • 3,5 cm. çapında sticker etiketler
  • Etiketli cupcake sunum çubukları
  • Kişiye özel fotoğraflı magnetler
  • Etiketli sosyete şekerleri
  • Kurdele ağacı
  • Parti afişi

Kutlamanız evde az davetli ile olacaksa sadece diş buğdayı parti etiketleri için sipariş verip tüm hazırlığı siz de yapabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde hazırlanıp kesilmiş halde gönderilen parti etiketlerini dilediğiniz gibi parti süslemesinde kullanabilirsiniz.

Bu şekilde hem daha düşük maliyetli olur hem de işin içine sizin emeğiniz de gireceği için daha özel bir diş partisine dönüşür.

diş buğdayı etiketleri

Kişiye özel isimli su şişeleri için hazırlanan sticker etiketler. Hediye çantaları, cupcake süslemesi, kürdan süsler ve hediyelikler için hazırlanan etiketler. Ve  hediyelik magnetler.

diş buğdayı partisi için etiketli sosyete şekerleri

Etiketli, kurdele süslemeli sosyete şekeri ve cupcake çubukları

hediyelik diş buğdayı magnetleri mavi yeşil gri

Diş partisine davetli konuklara hediye edilmek için magnetler hazırladım ancak içlerindeki bir magnet sadece bir kişiye özeldi.. Üzerinde “İlk dişimi Elif teyzem gördü” yazılı magnet, Demirin’in ilk dişini ilk gören teyzesi içindi.

Adetlere göre ilk dişi gören bebeği baştan sona donatır ya da giydirir derler. Elif teyze neler aldı acaba Demir’e?

Partiı süsleri kurdele ağacı

Gri ve mavi renklerdeki kurdelelerle çalıştığım kurdele ağacı şeker büfesinde dekor amaçlı kullanılmak için hazırlandı. Partiden sonra bebek odası dekorunda da kullanılabileceği için fonksiyonel bir ürün.

Diş buğdayı arka plan afiş

Sunum masası arka fonu için 200 x 120 cm. ölçüsünde diş buğdayı afişi.

Deniz temalı parti hazırlıklarına göz atmak iste misiniz?

Yorum Yazın

9 Yorum