Dekupaj İçin Desenler

Dekupaj resimleri

Sırada dekupaj için desenler var. Ahşap boyama objelerde dekupaj resmi olarak kullanabileceğiniz yüksek çözünürlükte bir kaç desene ne dersiniz? Çok beğendiğim bu grafikler scrapbooking çalışmaları için de kullanılabilir.

Eylül ayı geldi ve ahşap boyama kursları başlamak üzere. Yeni sezonda keyifli boyamalar hepimize. : )

dekupaj desenleri indir

pembe çiçekli çerçeve dekupajdekupaj için desenlerçerçeveli dekupajdekupaj desenleri
Dekupaj resimleri nasıl seçilir ve baskı alınır?” konulu içeriğimi incelediniz mi? İncelemediyseniz yandaki linki tıklayarak ilgili içeriğe erişebilirsiniz.
Daha önce yayınladığım tüm dekupaj desenlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

12 Yorum

 • Merhaba kolay gelsin tepsiye dokopaj yapmak istıyorum tahta tepsiyedokopajı nasıl yapacagımı okudum sitenızde verniği alırken ne almam lazım kalıteli cam gibi parlak olması için bırde tepsiyı hangi tür boyayla boyamalıyım şimdiden teşekkürler ..

  • Ahşap objeler akrilik boyayla boyanır. Ahşap boyama malzemesi alacağınız yerden ürünlerle ilgili bilgi isterseniz sizi vernik çeşitleri konusunda bilgilendirirler.

 • Sevgili Nuray, Mehtap Hanım, Gülsen, Elisi defteri, Esen Hanım, noblesse ve bazenböyleyim, çok teşekkürler ziyaretiniz için.

  Esen hanım arşivime bakayım eğer istediğiniz tarzda bir dekupaj resmi varsa haberdar ederim sizi.

  sevgili bazenböyleyim, dekupaj resimlerini bir flash bellek veya cd^'ye kaydedip iyi bir ozalitçiye gidin. Ozalit makinesi ne kadar iyi olursa renkler o denli canlı ve güzel çıkar, klasik kırtasiye tipi makinalardan çıktı almayın. Kağıt normal dosya kağıdı olabileceği gibi parlak kağıda da bastırıp kullanabilirsiniz. Hangi boy kağıda bastıracağınız konusu ise tamamen resmin çözünürlüğü ile ilgilidir. Küçük resimler büyük kağıda bastırılırsa bozulma meydana gelir. Benim yayınladığım tüm dekupaj resimlerinin çözünürlükleri yüksek olduğu için a3 boyutundaki kağıda rahatlıkla çıktı alabilirsiniz.

  Ahşap boyamada akrilik boyalar kullanılır. dekupaj resimlerini yapıştırmak içinse dekupaj tutkalı kullanıyoruz.

 • bunlar harika! ben ilk kez yapacağım dekupaj ve ahşap boyama işini. bu resimlerin çıktılarını nasıl bir kağıda almak gerekiyor? inceliği kalınlığı bakımından hani…
  bir de ahşapları boyamak için hangi boyayı tercih ediyorsunuz siz? normal bir tutkal olur mu yoksa dekupaj tutkalı mı olmalı illa ki??
  yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

 • Ne güzel deküpaj örnekleri bunlar.Teşekkürler Nalan Hanım ben ev resmi olan deküpaj örnekleri arıyorum.Bana adres yani link vermeniz mümkünmü acaba?