Çeyiz Hazırlığı İçin İsimli Yastıklar

ceyiz hazirligi için isimli yastıklar

Yine bir çeyiz hazırlığı için isimli yastıklar hazırladım. Üzerinde gelin ve damadın isimlerinin yer aldığı şeker yastıklar yeni çiftlerin yeni evlerinde hem dekor amaçlı hem de yastık olarak kullanılıyor. Yastık, istenilen renkteki dış kılıf ve iç yastık olmak üzere iki bölümden oluşuyor. İsimler el nakışı işlemeli. Yastığın kenarlarında tül ve kurdele süslemesi şeker görünümü verdiğinden bu tip yastıklara şeker yastık diyoruz.

Evlilik arefesinde düğün / nikah hazırlıkları, yeni evin eksiklerinin giderilmesi derken yapılacaklar listesi uzar gider. O bol koşuşturmacalı ve heyecanlı hazırlık sürecinde yapılacak işler birbirini kovalarken isimli yastıklara sıra gelmesi biraz zor gözüküyor değil mi:) Bu nedenle sıklıkla ya çeyiz hazırlığı aşamasında ya da evlendikten sonra tercih ediliyor.

İsimli yastıklar için renk seçenekleri

Üzeri el nakışı isim işlemeli gelin ve damat yastıkları için en çok tercih edilen renk kombinasyonları pembe ve krem olsa da yatak odası dekorasyonu renklerine uyumlu olacak her renkte aynı estetik görünüm yakalanabiliyor. Kırık beyaz, su yeşili, turkuaz, bebek mavisi, sarı, yavruağzı veya eflatun rengi gibi farklı renk alternatifleri  de var. Kumaş rengi değiştiğinde üzerindeki isim işlemesinde kullanılan iplik rengi ve kenar süslemesinde kullanılan tül rengi de değişiyor.

Çeyiz hazırlığı için gelin ve damat yastıkları

Yukarıdaki fotoğraf yastığın içini merak edenler için. Şeker yastıklar fotoğrafta görüldüğü gibi dış kılıf ve iç yastıktan oluşuyor. Dış kılıf kirlendiğinde rahatlıkla çıkarılıp yıkanabiliyor.

kişiye özel isimli yastıklar

Hediyelik etiketli lavanta kesesi
kişiye özel isimli yastıklar

Fehime ve Güneş çiftinin isimli şeker yastıkları kendilerine uğur getirsin

kişiye özel şeker yastıklar

Rima ve Sidhamed çifti için hazırladığım isimli yastıklar

Detaylı bilgi ve sipariş için iletişim bölümündeki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

4 Yorum