Evlilik Hazırlıkları

Bekarlığa Veda Partisi İçin Etiketli Ojeler

Bekarlığa veda partisi için etiketli ojeler

Selin Hanım’ın bekarlığa veda partisi için etiketli ojeler hazırladım. Bekarlığa veda partileri veya kına gecelerine davetli konuklara hediye edilmek için tasarladığım bu etiketli, duvaklı ojeler hem gelin adayları hem de emek hırsızları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İşin gelin adayları kısmı elbette beni mutlu ediyor. Tasarımın beğenilmesi ve tercih edilmesi keyif sebebi.

Peki ya emek hırsızları? İşte can sıkıcı kısım da bu ne yazık ki. İznim ve bilgim olmadan kopyalanan ürün fotoğraflarım, sözde kendilerine ait bir ürün ve fotoğrafmış gibi kendi sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında yayınlanıp bu fotoğraflar üzerinden sipariş alınarak tüketici yanıltılıyor. Fikrimi almak yetmiyor fotoğrafı da alıyorlar. Madem bu işin ticaretini yapacaklar e bir zahmet oturup birer numune hazırlasalar ve fotoğraf çekseler değil mi? Hazır yapılmışı varken buna gerek duymayan zihniyeti anlamakta güçlük çekiyorum. Yine içimi döktüm galiba. Galiba mı? : )

Etiketli ojeler bekarlığa veda partisi için tercih edildiği gibi kına gecesi hediyeliği olarak da talep görüyor. Talebe göre oje, etiket ve çiçek rengi değişebiliyor veya istenilen özel bir çizim varsa etiketi ona göre çiziyorum. En sık tercih edilen renkler elbette ki kırmızı ve pembe. Bence beyaz da gayet şık duruyor. Ojeleri hazırlarken tek bir marka oje kullanıyorum, o da Flormar. Farklı markadaki ojelerle bence bu kadar şık durmuyor.

Bekarlığa veda partisi için etiketli ojeler hazırladığım Pınar Hanım’a bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

El nakışı işlemeli isimli şeker yastıkları gördünüz mü?

Yorum Yaz

2 Yorum