Evlilik Hazırlıkları

Ayça’mın Söz Töreni Hazırlıkları

söz töreni hazırlıkları nişan sepeti

Yeğenim Ayça için evde söz merasimi yapıldı. Halasının kuzusu sözlenir de halası onun için söz töreni hazırlıkları yapmaz mı?

Blogumu yakından takip edenler yeğenlerime olan düşkünlüğümü bilirler. “1 kızım 5 yeğenim var, yani 6 evladım var benim” derim hep. Hepsi benim için çok kıymetli. İçlerinden, evlilik yolunda ilk adımı atan Ayça oldu.

Pudra rengi hediyelik söz keseleri

Söz Hediyelikleri

Davetimize katılan konuklara hediye etmek için pudra rengi söz keseleri diktim. Lavanta keseleri taşlı broş, fiyonk ve isimli etiketlerle süsledim. Kese üzerinde kullandığım etiketin daha büyük boyutlusunu beyaz renkli hediye çantalarında kullandım.

Lavanta keselerinin sunumu için aynı renkte kumaş ve Fransız danteli kullanarak söz sepeti hazırladım. Söz veya nişan sepeti olarak da kullanılabilecek bir model. Aynı tasarımı epey zaman önce beyaz renkte de hazırlamıştım. Görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Değişik söz nişan veya yüzük tepsisi

Hem söz tepsisi hem de yüzük makasını taşlarla kaplayıp, yüzükleri asmak için yüzük yükseltisi yerine iki adet kuğu objesi kullandım. Bu hazırlıklar sadece detay, olsa da olur olmasa da.

Asıl önemli olan onların mutlulukları. Dilerim Allah’ımdan, yüzlerinden gülümseme eksik olmaz ve hep mutlu olurlar.

Somon rengi konseptli nişan organizasyonu başlıklı içeriğimi incelediniz mi?

Yorum Yazın

30 Yorum