Ata’nın Diş Buğdayı Partisi

Erkek bebek diş buğdayı partisi

Ata’nın diş buğdayı partisi organizasyonu için poster, hediyelik şişeler, kişiye özel çikolatalar, sosyete şekerleri ve cupcake çubukları hazırlayıp kargoyla göndermiştim. Begüm Hanım sağ olsun parti günü çektiği fotoğrafı göndermiş. Sizlerden gelen fotoğraflar blogumun en kıymetli fotoğrafları.

Etiketli mantar tıpalı şişe

Hediyelik Şişeler

Ata’nın diş buğdayı partisi organizasyonuna davetli konuklara hediye edilmek için hazırlandı. Şişeler 50 cc.lik, mantar tıpa dahil yükseklikleri 9 cm. İçlerini mavi renkli yıkama jelleriyle doldurdum. Mavi / yeşil renkli kurdeleler ve fotoğraflı etiketlerle süsledim.

temali parti icin kisiye ozel cikolata

İsimli Çikolatalar

Ata’nın diş buğdayı partisine davetli minik konuklara hediye edilmek için hazırlanan kişiye özel isimli çikolatalar.

dis bugdayi partisi hazirliklari

Kişiye özel etiketli sosyete şekerleri

Artık ısırabilecek olan yakışıklı küçük adam Ata’ya hem sağlıklı dişler hem de sevdikleriyle birlikte sağlıklı, bolca şans dolu mutlu bir hayat diliyorum.

Bu arada hemen kısacık kendimden bahsedeyim; yine Kıbrıs’tayım, bu kez Merve’nın final sınavları için buradayım. Gerçi buraya gelmek için hep bir bahane oluyor. Koca bir sene İstanbul-Kıbrıs arası mekik dokudum. Finaller biter bitmez yani 6 Haziran’da İstanbul’a döneceğiz.

Allah kısmet eder de bir aksilik olmazsa 18 Haziran’da Merveyle birlikte Amerika’ya gidiyor olacağız. İnanılmaz heyecanlıyım. Kendime uzun mu uzun bir yapılacaklar, gidip görülecekler listesi hazırladım ve bu liste gün geçtikçe uzuyor. Şimdilik kocaman sevgiler hepinize:)

Fatih Çınar’ın sarı gri renklerde parti hazırlığı da ilginizi çekebilir.

Yorum Yaz

4 Yorum

  • Çok teşekkürler sevgili Ece, Amerika'ya gidişim tatil için diyebiliriz evet, ben tatil yapıp döneceğim kızım ise 3 aylık bir dil eğitimi için orada kalacak.

  • yine çok güzel bir hazırlığa imza atmışsınız emeğinize sağlık Ata bebeğe maşallah demek istedimmm Amerikaya tatil içinmi gidiyorsunuz ne mutlu size

  • Şişelerde kolonya mı var diyerek günün sorusunu sorayım dedim 🙂

    Postun harika görünüyor her zamanki gibi…

    Güzel günler senin ve Merve'nin olsun kocaman öpüyorum 🙂