Doğum Günü Partisi

1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri

1 yaş doğum günü bebek keseleri

Kaan bebeğin 1 yaş doğum günü hediyelikleri için, etiketli lavanta keseleri ve mavi yıkama jelli cam şişeler hazırladım. Beyaz renkli kumaştan diktiğim lavanta kesesi süslemesinde mavi renkli kurdele ve etiket kullandım.

1 yaş doğum günü mavi duş jelli şişe

Hediyelik Cam Şişeler

Hediyelik mantar tıpalı cam şişelerin boyutlarıyla ilgili çok fazla e-mail alıyorum. Şişelerin bir çok boyutu mevcut. Benim kullandıklarım 50 cc.lik, mantar tıpa dahil yüksekliği 9 cm. 50 cc.lik şişelerin büyük mantar tıpalı ve küçük mantar tıpalı olmak üzere iki ayrı tipi var.

Yukarıdaki şişeler dar mantar tıpalı olanlardan. Şişeleri yıkama jeli veya kolonya gibi sıvı bir madde ile dolduracağım zaman bu tipi tercih ediyorum.

Lavanta veya çikolata draje ile doldurulacaksa büyük mantar tıpalı olan şişeleri kullanıyorum. 1 yaş hediyelikleri için şirin bir seçim oluyor.

1 yaş doğum günü hediyelikleri - erkek çocuk beyaz kese

Beyaz Lavanta Keseleri

1 yaş erkek bebek doğum günü hediyelikleri için lavanta keseleri. Kız bebek hediyeliği için kese kumaşı, kurdele süslemesi ve etiket rengini konsepte uygun renklerde hazırlıyorum.

Hazır açıklama yapmışken bir tane daha gelsin:) Geçenlerde ilginç bir e-mail aldım, şöyle yazıyordu ” Tüm fotoğraflarınızın üzerine koca koca isminizi yazmak zorunda mısınız?” :))

Blogumda, instagram hesabımda ve facebook hesabımda paylaştığım tüm fotoğraflarımın üzerine ismimi yazmak zorunda kalmak benim için de hem zaman kaybı oluyor hem de fotoğrafın görünümünü bozduğunu düşünüyorum ama ne yazık ki kolaya alışmış emek hırsızları için bu tedbiri almak zorunda kalıyorum.

İsimsiz yayınladığım fotoğraflarımı kendine ait bir çalışmaymış gibi yayınlayıp, bu fotoğraflar üzerinden satış yapmaya kalkışan hatta fırsat sitelerinde kampanya düzenleyen öyle çok firma ve kişiye rastladım ki her biriyle tek tek uğraşmak hem imkansız hem de oldukça sinir bozucu.

Kesin çözüm olmamakla birlikte caydırıcı bir etken olması için bu şekilde devam etmek zorundayım. Ayrıca, fotoğraflarımı kötü niyetleri için kopyalayacakların kafasına terlik fırlatma imkanı istiyorum, Google duy sesimi:)

Kaan bebeğe aile ve sevenleriyle birlikte nice nice mutlu yaşlar olsun:)

Farklı renk ve modelde bebek lavanta kesesi modellerimi buradan görüntüleyebilirsiniz.Hediyelik şişeler içinse buradan.

1 yaş doğum günü hediyelikleri için daha farklı ürünlere ihtiyacınız varsa tüm ürün ve fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

10 Yorum

  • Ben bu sıselerden ıstıyorum mümkünse yada nerden bulabılırım yardımcı olursanız bırde su keselerın kurdelesını nasıl yapıyorsunuz bayıldım

  • Hem yapılışlarındaki ve renklerin uyumundaki özen, hem de fotoğrafların güzelliği cezbetti beni. Bu kadar güzel fotoğrafların hırsızlığa maruz kalmasını anlayabiliyorum ama kesinlikle hoş görmüyorum. Emek hırsızlarına karşı asla müsamaha gösterilmemesi gerek. Elinize sağlık…

  • Mehtap Abla'cım, ne mutlu bana o zaman:) Çok teşekkür ederim, ben de öpüyorum hem de kocamann:)

    Bahar'ım, sağol canım benim Mavinin tüm tonları kurban olsun sana:))

    Elift, ah o arsızların sonu gelmez, ayıplanmaktan da anlamazlar hatta zeytinyağı gibi üste çıkarlar. Bıkmadan usanmadan haklarımızı aramak için savaş vermemiz lazım, sadece kendi başımıza geldiğinde değil birbirimiz için de yapmak lazım bunu. Çok teşekkür ediyorum ziyaretin ve güzel yorumun için, sevgilerimlee:)

  • Nalancığım yaptığın her işte seçtiğin renklerin ve temiz işçiliğin karşısında hayranlıkla bakakalıyorum,ellerine emeğine sağlık.Sevgilerimle çok öpüyorum..

  • Mavinin tüm tonlarına bayılan biri olarak çalışmanın rengine, konseptine, titizliğine her zamanki gibi hayran kaldım. Ellerine sağlık ablacım:)

  • Ne tatlı olmuş böyle duş jelleri ile, ellerine sağlık…Hırsızlar için de bunların kezzaplısını yapmalı, açıp, yaksınlar o copy-paste yapan kötü ellerini. İnanamıyorum bu tür şeylere, çok ayıplıyorum ama, umurlarında olmayacağını da biliyorum maalesef…