Evlilik Hazırlıkları

Kişiye Özel Şeker Yastıklar

kişiye özel şeker yastıklar

Çeyiz hazırlığı için sıklıkla tercih edilen, üzerinde gelin ve damadın isimlerinin işlendiği yastıklardan diktim. Kişiye özel şeker yastıklar bu kez Rima ve SidHamed çifti için hazırlandı. Yeni çifte mutluluklar diliyorum.

Çalışma masam yeni görünümüne kavuşmuşken ilk ürün fotoğrafını burada çekmek lazım ama değil mi? Atalarımız “terzi kendi söküğünü dikemez” derken ne doğru söylemiş. Yıllardır parti organizasyonuyla iç içeyim dolayısıyla grafik tasarımla da haşır neşirim ama blogum için ne banner ne de logo hazırlamaya vakit ayıramamıştım. Neyse ki bu zinciri kırmış oldum ama gecikmeli olarak. Banner hem blog header’ımda hem de çalışma masamda yerini aldı.

Keşke hep mutlu günler olsa keşke sadece mutlu dileklerde bulunabilsek ama olmuyor olamıyor… Ülke gündemimiz acılı, ülke gündemimiz yaralı. Terör olaylarını planlayan, birliğimizi bozmayı hedefleyen, yarınlara umutla bakmamıza engel olan insan müsveddelerine lanet olsun. Bizleri derin acıya boğan alçakça terör olayları sonucu hayatlarını yitiren şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır diliyorum.

İsimli yastıklarla ilgili bilgi ve sipariş talepleriniz için iletişim bölümündeki form, e-mail veya telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz