Doğum Günü Partisi

Mirza’nın 1 Yaş Doğum Günü Partisi

1 yaş doğum günü partisi mickey-mouse-konseptlı afiş poster

Yakışıklı Mirza’nın annesinin tercihiyle, 1 yaş doğum günü partisi için Mickey Minnie Mouse konseptini seçtik. Kırmızı ve siyah renklerin hakim olduğu temada baş karakterlerimiz tabii ki Mirza ve Mickey Mouse.

Aaa durun durun, Minnie Mouse’u unuttuk. Bakın o da arz-ı endam eylemekte : )  Mickey Mouse benim çocukluğumun bile baş çizgi film karakteriydi, hala seviliyor hala güncel. Bu arada çocukluğum oldukça geride kalmış olsa da işim gereği hala aynı havayı soluyabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Etiketli parti süsleri

Tüm özel gün kutlamaları ya da partiler özeldir ama ebeveynler için bebeklerinin ilk yaş kutlaması daha da özel oluyor. Hele ki ilk çocuklarıysa. Mirza’nın doğum günü partisi evde kutlanacağı için mekan yerinde kurulum yapmadım. İstenilen parti ürünlerini hazırlayıp kargoyla gönderdim. Neler hazırladığıma göz atalım mı?

1 yaş doğum günü partisi süsleri

  • Afiş
  • Etiketli tabak
  • Etiketli hediye çantası
  • Etiketli peçete
  • Etiketli tabak

Tüm grafik çizimlerde olduğu gibi afiş çiziminde de Mirza’nın fotoğrafını kullandım. Doğum günü afişi 180 cm x 120 cm. boyutunda. Büyük boyutta baskı alınacak çizimler için mutlaka yüksek çözünürlükte fotoğraf kullanıyorum. Cep telefonlarıyla çekilen fotoğraflar ne yazık ki yüksek çözünürlükte olmadığından kullanmayı tercih etmiyorum. Net bir görünüm için kaliteli fotoğraf şart. Parti Etiketleri için aynı durum söz konusu değil.

Mickey mouse temalı parti hazırlığı

Mickey Mouse konseptli bebek doğum günü partisi için mika kadehler etiket ve kırmızı kurdelelerle süslendi.

mickey mouse konsepti Etiketli hediye çantası

Kırmızı üzerine beyaz puantiyeli kağıt çantalar, yaş günü partisine davetli konuklara hediye edilecek ürünler için hazırlandı. Anneciğinin ve babacığının kıymetlisi Mirza, sen hep gül hep mutlu ol, nice mutlu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun küçük adam.

Mickey Minnie Mouse konseptli parti süsleriyle ilgili daha fazla örnek çalışma görmek isterseniz, Kalamış Divan’da Can için hazırladığım doğum günü partisi organizasyonuyla ilgili makalemi inceleyebilirsiniz.

Erkek bebek doğum günü fikirleri için Ediz’in şimşek mcqueen konseptli 7 yaş doğum günü partisi detayları da ilginizi çekebilir.

Yorum Yaz